ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Продуктів харчування, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Відділ освіти Тернівської міської ради, код ЄДРПОУ 23068809, вул.С.Маркова, буд.9, м.Тернвка, Дніпропетровська область, Україна, 51502

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ освіти Тернівської міської ради, код ЄДРПОУ 23068809, вул.С.Маркова, буд.9, м.Тернвка, Дніпропетровська область, Україна, 51502

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: публічна закупівля «Запит ціни пропозиції»: UA-2024-05-30-009544-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено комерційними пропозиціями та статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: 362 126,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2024 р.

Якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб закладів відділу освіти Тернівської міської ради Дніпропетровської області.

Товар, що має надійти від Учасника, його пакування та транспортування повинні відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО). Товар повинен відповідати вимогам ДСТУ або ТУ визначених до даного типу товару.

вгору