ОБҐРУНТУВАННЯ

Поточний ремонт споруди цивільного захисту найпростішого укриття у будівлі Комунального закладу «Тернівський ліцей №6 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» за адресою: вул. Миру, 19, м. Тернівка, Дніпропетровської області

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти Тернівської міської ради, вул. С. Маркова, буд.9, м. Тернівка, Дніпропетровська область, 51502, код ЄДРПОУ 23068809.

Мета  проведення закупівлі: зміна  цільового призначення приміщення  з метою  ефективного забезпечення цивільного захисту персоналу та учнів у разі небезпеки.

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  Поточний ремонт споруди цивільного захисту найпростішого укриття у будівлі Комунального закладу «Тернівський ліцей №6 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» за адресою: вул. Миру, 19, м.Тернівка, Дніпропетровської області. (CPV код ДК 021:2015:  45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Термін надання послуг: 3 місяці з дати заключення договору.

Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-23-010313-a

Кількісна характеристика предмета закупівлі – 1 послуга.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі експертної оцінки щодо розгляду кошторисної документації на Поточний ремонт споруди цивільного захисту найпростішого укриття у будівлі Комунального закладу «Тернівський ліцей №6 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» за адресою: вул. Миру, 19, м. Тернівка, Дніпропетровської області, визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». Закупівля здійснюється відповідно до  кошторисних призначень на 2023 рік та  становить 3 694 197 грн. з ПДВ.  

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета  закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета  закупівлі визначені відповідно до  затвердженої проектно-кошторисної документації.

При складанні ціни Пропозиції (договірної ціни) вартість матеріальних ресурсів приймається учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів надання послуг.

Якість наданих послуг повинна відповідати умовам діючих будівельних норм і правил, стандартів та інших нормативно-правових актів у галузі будівництва, з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Учасник гарантує якість наданих послуг.

вгору